Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Twoje zainteresowania w CV są ważne

Tworząc swoje CV nie zapomnij wspomnieć o zainteresowaniach. Myślisz, że nikt tego nie czyta? Mylisz się! To właśnie zainteresowania mogą bardziej zainteresować potencjalnego pracodawcę twoją osobą niż wykształcenie, czy kariera zawodowa. Zainteresowania to okno na twoją osobowość. Nie pisz, że interesuje cię ogólnie muzyka, książki i tym podobne. To już wiemy. 90% ludzi interesuje się muzyką, sportem, literaturą itd. To są suche hasła. Nie wnoszą nic nowego do twojego CV. Pomyśl o czymś unikalnym, oryginalnym. Coś co sprawia, że oczy ci błyszczą na samą myśl o tym. Jeśli myślisz faktycznie o muzyce, rozwiń pojęcie. Wspomnij o ulubionym gatunku, artyście, dekadzie. Nie pisz, że interesuje cię czytanie, ale może: Literatura wojenna? Literatura amerykańska? Podaj ulubione książki, autorów. Jeśli piszesz, że lubisz śpiewać przygotuj się na to, że możesz być poproszony o zaśpiewanie czegoś. Jest to dość popularne wśród znudzonych rekruterów. Stwórz przyjazną atmosferę. Zawsze przemyśl dobrze to, co napiszesz. Możesz oczekiwać szczegółowych pytań od rekruterów dotyczących twoich zainteresowań. Bądź naprawdę szczery w swoich wypowiedziach.

Pamiętaj, będąc oryginalnym stajesz się w centrum zainteresowania, przykuwasz większą uwagę swoją osobą. Sprawiasz, że jesteś bardziej zapamiętany przez pracodawcę. Pokazujesz, że masz pasję i z pasją możesz wejść w nową pracę.

Autor: Adrianna Nawrocka
Specjalista HR

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy