Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Regulamin serwisu

01.09.2009r.
OBSŁUGĄ ZAMÓWIEŃ w naszym sklepie zajmuje się:

"EPROFESS "
Anna Piekarczyk - Redaktor Naczelny
ul. Główna 108C
44-240 Żory
tel. (+32) 723 17 80
REGON 241277143
NIP 651-160-25-94

www.eprofess.pl

nr konta: mBank 96 1140 2004 0000 3102 6329 1700

PRAWIDŁOWO ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE POTWIERDZANE JEST E-MAILEM. JEŻELI NIE OTRZYMAŁEŚ E-MAILA ZWROTNEGO OZNACZA TO, ŻE ZAMÓWIENIE DO NAS NIE DOTARŁO!!

 1. Przedmiotem sprzedaży w Serwisie są książki elektroniczne w formacie plików PDF, ePub, mobi, oraz kursy online
 2. Książki elektroniczne oraz kursy podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83).
 3. Zamówienia można składać za pomocą przygotowanego w tym celu formularza.
 4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całości.
 5. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest podanie prawidłowego adresu email.
 6. Każde zamówienie weryfikowane jest w sposób zautomatyzowany poprzez wysłanie wiadomości email na adres podany przez Użytkownika przy składaniu zamówienia. Otrzymanie wiadomości email informującej o potwierdzeniu złożenia zamówienia oznacza, iż zamówienie zostało złożone prawidłowo.
 7. Zamawiający ma obowiązek zapoznania się z informacją zawartą w mailu, który jest automatycznie wysyłany do zamawiającego w chwili złożenia zamówienia.
 8. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez wydawnictwo EPROFESS do celów związanych z realizacją zamówień złożonych przez Klienta, obsługi posprzedażnej, przekazywaniem klientowi informacji handlowej oraz podejmowania działań marketingowych w formach dozwlionych prawem, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych" (DZ.U. nr 133, poz.833) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002r. "O świadczeniu usług drogą elektroniczną".
 9. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu należności uiszczanej dostępnymi w Serwisie kanałami płatności.
 10. W przypadku książki w wersji elektronicznej (ebook PDF, ePub) podstawowym sposobem dostawy zamówionego produktu, jest wysłanie go drogą elektroniczną na adres e-mail użytkownika, podany podczas składania zamówienia.
 11. W przypadku ksiązki w wersji drukowanej podstawowym sposobem jej dostawy jest wysłanie jej pocztą tradycyjną w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
 12. Wysyłkę książki w wersji drukowanej realizujemy na terenie całej Polski, a w przypadku wysyłki zagranicę prosimy o kontakt
 13. Rachunek wystawiamy na prośbę klienta.
 14. Zamówienia, które nie zostały opłacone w ciągu 10 dni od dnia złożenia Zamówienia, zostają automatycznie anulowane.
 15. Użytkownik zamawiający jakiekolwiek produkty w Serwisie może użytkować je zgodnie z przeznaczeniem, czyli odtwarzać w elektronicznych urządzeniach, wprowadzać do pamięci komputera lub innych właściwych urządzeń w celu zapoznania się z treścią utworu, bez możliwości powielania produktu, kopiowania i wykorzystywania w sposób niedozwolony prawem jego treści w całości lub we fragmentach albo zmieniania jego struktury elektronicznej (np. format pliku) lub innego modyfikowania pliku. Niedozwolone jest również dystrybuowanie takiego produktu, udostępnianie lub odtwarzanie publiczne
 16. Reklamacje i zwroty

  Użytkownik ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 od daty jego otrzymania. Zgłoszenia reklamacyjne będą na bieżąco rozpatrywane przez Administratora w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego, jednak Administrator zastrzega sobie prawo pozostawienia reklamacji bez odpowiedzi, jeżeli dotyczy ona dysfunkcji wynikających z nieznajomości Regulaminu.

  Administrator prześle w załączeniu wzór formularza zwrotu, który musi być poprawnie wypełniony i podpisany przez nabywającego zwracany produkt Użytkownika oraz odesłany listem poleconym (pocztą tradycyjną) na adres Administratora (podany w formularzu zwrotu).

  Administrator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu w wyjątkowych sytuacjach, gdy poweźmie uzasadnione wątpliwości, iż dokonywany zwrot nosi cechy nadużycia prawa do zwrotu (wielokrotne zwroty, kupowanie wielu produktów po kolei i ich zwracanie itp.).

  Produkty mogą być zwracane również po złożeniu przez Użytkownika oświadczenia, iż usunął wszelkie posiadane lub udostępnione osobom trzecim kopie zwracanego produktu mające postać plików komputerowych, a także mające inną postać lub formę niż plik komputerowy (np. w przypadku dokonania wydruku ebooka).

  Zwrot należności (tylko i wyłącznie w formie przelewu na wskazane przez Użytkownika konto), po potrąceniu kosztów manipulacyjnych zwrotu, zostanie wypłacony w ciągu 14 dni od potwierdzenia przez Serwis otrzymania formularza zwrotu.

 17. Serwis nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych i adresowych użytkowników.
 18. Serwis zastrzega możliwość zmiany Regulaminu bez podawania przyczyny.
 19. Jeśli Użytkownik nie akceptuje zmian w Regulaminie, ma obowiązek zaprzestania korzystania z Serwisu.

Hurtownicy i Księgarze: warunki zakupu, koszty wysyłki, płatności i wysokości rabatu uzgadniane będą indywidualnie.

W przypadku braku otrzymania przesyłki, maila potwierdzającego złożenie zamówienia, prosimy o sprawdzenie czy mail nie został potraktowany jako spam. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymałeś maila, prosimy o niezwłoczny kontakt z redakcją!!REGULAMIN - Kursy

 1. Organizatorem kursów językowych jest Wydawnictwo EPROFESS z siedzibą przy ul. Głównej 108C, 44-240 Żory; REGON 241277143; NIP 651-160-25-94
 2. Lekcje skonstruowane przez EPROFESS chronione są prawem autorskim. Zabronione jest ich kopiowanie, powielanie, dystrybuowanie, publikowanie, umieszczanie lub ich transmitowanie w jakiejkolwiek postaci.
 3. Każdy absolwent kursu może otrzymać Certyfikat w wersji angielskiej. W celu otrzymania certyfikatu (po pozytywnym zaliczeniu online) prosimy o kontakt na kontakt@eprofess.pl
 4. Właściciel serwisu chroni dane osobowe Użytkowników zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.).
 5. Dane Użytkowników nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do okresowej aktualizacji treści oferowanych kursów.
 7. Dokonując płatności za kurs otrzymujesz dostęp do pakietów lekcyjnych.
  Uruchomienie dostępu do zamówionej usługi następuje po wpłynięciu należności na konto wydawnictwa.
 8. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. W szczególności w celu wprowadzenia nowych funkcji korzystnych dla naszych Klientów.
 9. Użytkownik, który dokonał zakupu w serwisie EPROFESS, ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty udostępnienia w serwisie EPROFESS zamówionego kursu.
 10. W celu rezygnacji z kursu Użytkownik powinien się skontaktować za pomocą poczty elektronicznej z Wydawnictwem.
  Reklamacje prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.
  Termin rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni roboczych od daty otrzymania pisemnego zgłoszenia.
  Użytkownik również napisze oświadczenie, iż usunął wszelkie posiadane lub udostępnione osobom trzecim kopie zwracanego produktu mające postać plików komputerowych, a także mające inną postać lub formę niż plik komputerowy (np. w przypadku dokonania wydruku).

  Zwrot wniesionej przez Użytkownika opłaty nastąpi w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
 11. Do korzystania z kursów wydawnictwa EPROFESS wymagany jest komputer z dostępem do internetu.
 12. Na prośbę klienta wystawiamy rachunek.
 13. Korzystając z serwisu eprofess.pl akceptujesz zasady regulaminu serwisu.
 14. Kontakt z naszym wydawnictwem: kontakt@eprofess.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Z zastrzeżeniem Regulaminu Administratorem danych, podanych przez Klienta w ramach rejestracji lub składania Zamówienia, jest Sprzedawca.
 2. Dane przetwarzane będą w celu realizacji umowy o świadczenie usług Sprzedawcy oraz umów sprzedaży na odległość, wypełnienia innych prawnie usprawiedliwionych celów administratorów lub odbiorców danych oraz celach, na które Klient wyrazi zgodę (w tym celach marketingowych).
 3. Klient ma prawo dostępu do treści danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych odbywa się na zasadzie dobrowolności.
 4. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz stosowania cookies zostały opisane w polityce prywatności i cookies.

Kategorie

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. Darmowe ebooki
 4. Kursy online z certyfikatem
 5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

 1. Intensive Business English
 2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
 5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy