Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Artykuły


Moje dzieci czytają ebooki.

Moje dzieci mają po 11 i 14 lat. W te święta pod choinkę każde z nich dostało czytnik, który wcześniej zamówiłam przez internet. I wiecie co? Jestem zachwycona tym prezentem, gdyż moje dzieci zaczęły czytać. Wcześniej nie chciały nawet otworzyć książki, bo to za długie, bo to za grube, bo to za gęsto napisane. A teraz aż pochłaniają każdą literę. Ponieważ jestem matką dla której czytanie ma wielką wartość, postanowiłam więc skorzystać z technologii, która w Stanach nie jest już żadną nowością. Będąc w Chicago widziałam wielu ludzi trzymających w dłoniach mały articlescik i czytających w parkach, na dworcach, supermarketach, wszędzie. czytaj dalej »

Angielski w biznesie, czyli biznes po Polsku

Wiążesz swoją karierę zawodową w dużych firmach? Planujesz wyjechać z kraju, lub też może chcesz pracować w międzynarodowej korporacji czy firmie mającej kontakty z zagranicą? Zainteresuj się nauką Business English, czyli językiem angielskim w biznesie. Dlaczego? czytaj dalej »

Sprzedaż internetowa za granicą – czyli jak zwiększyć zyski?

Czy prowadzisz działalność zajmującą się sprzedażą internetową w Polsce? Może warto by pomyśleć o sprzedaży swoich produktów za granicą? Oczywiście wszystko po to, aby zwiększyć swój zysk i dochód. Większość Polaków zamyka się w tylko w sprzedaży krajowej, obawiając się otworzyć dalej na świat. I tu uważam popełniają błąd. A przecież e-handel międzynarodowy to nic trudnego. Jedyna bariera to tylko komunikatywna znajomość języka angielskiego. Ale przecież dla chcącego nic trudnego. czytaj dalej »

Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej dla nauczycieli

Być może starasz się o pracę jako nauczyciel języka angielskiego zagranicą. Przygotuj się więc do rozmowy kwalifikacyjnej najlepiej jak potrafisz. Pokaż się, że jesteś profesjonalistą w swoim zawodzie i entuzjastą w nauczycielskich zadaniach. Niech nie zaskoczą cię pytania ze strony pracodawcy, poznaj je i dobrze się nich przygotuj. Przykładowe pytania, które możesz usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej. czytaj dalej »

Jak przeżyć rozmowę kwalifikacyjną po angielsku?

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku jest prawdopodobnie dla ciebie najtrudniejszą rozmową jaką musisz przejść, aby dostać pracę. Zwłaszcza gdy język angielski nie jest twoją mocną stroną, albo może nie czujesz się pewny w mówieniu po angielsku. Oto kilka rad jak dobrze wypaść na takiej rozmowie i pokazać się jako idealny kandydat na stanowisko o które się starasz. czytaj dalej »

Najczęstsze błędy popełniane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Oto lista najczęściej popełnianych błędów na rozmowach kwalifikacyjnych według headhunterów rekrutujących do największych firm w Polsce.

czytaj dalej »

Twoje zainteresowania w CV są ważne

Tworząc swoje CV nie zapomnij wspomnieć o zainteresowaniach. Myślisz, że nikt tego nie czyta? Mylisz się! To właśnie zainteresowania mogą bardziej zainteresować potencjalnego pracodawcę twoją osobą niż wykształcenie, czy kariera zawodowa. czytaj dalej »

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku – nowy trend.

Coraz głośniejszy staje się temat symulacji / trenowania rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Każda rozmowa, a zwłaszcza ta po angielsku jest stresująca. Często ludzie rezygnują z ofert pracy, głównie z obawy, że sobie nie poradzę, że nie będą w stanie przejść przez taką rozmowę. Ogromne znaczenie ma tutaj poziom znajomości języka angielskiego. Dużo firm oferuje swoim klientom takie formy szkoleń. Wszystko po to, aby wspomóc karierę zawodową , przedstawić się rekrutującym z jak najlepszej strony. Ale również po to, aby wzmocnić osobowość klienta, poczucie pewności. Takie treningi to również odpowiedź dla ciebie: czy rzeczywiście nadaję się do tego typu rozmów. czytaj dalej »

Kursy online

Coraz częściej korzystamy z nowoczesnych technologii, nowości w Internecie. Edukacja to nasz główny priorytet. Bez tego ciężko potem o pracę. Coraz więcej mówi się o szkołach, kursach online, samodzielnej nauce przez Internet, które również mogą zapewnić ci dobry start w życiu. E-learning staje się bardzo popularny w Polsce. Często takie kursy mają charakter szybki, intensywny, błyskawiczny. Posiadają różne systemy powtórek, przypominając ci o nauce. Platformy e-learningowe są coraz to bardziej zaawansowane. Dlaczego chętniej korzystamy z tej formy nauki? czytaj dalej »

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy