Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Kursy Angielskiego Online

Intensive Business English

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby szybko poznać lub utrwalić angielski w biznesie, dla wyjeżdżających za granicę lub zaczynających pracę w firmie zagranicznej.


Język angielski dla kelnerów, kucharzy, pomocy kuchennych, barmanów

Jest to specjalnie zaprojektowany kurs online, który łączy w sobie wszystko to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces językowy w swojej branży. Poprzez naukę słówek, ćwiczenia interaktywne, doskonalenie wymowy, czytanie, słuchanie, a także uczenie się f


Angielski w Logistyce

Kurs językowy z myślą o specjalistach w branży logistycznej. Ucząc się angielskiego ukierunkowanego na logistykę zwiększasz szanse na znalezienie pracy.


Angielski dla opiekunów osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

Szybki miesięczny kurs, dzięki któremu zdobędziesz znajomość języka angielskiego na poziomie KOMUNIKACYJNYM z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego związanego z obszarem przyszłej pracy. Kurs zawiera zwroty, wyrażenia, słownictwo, nagrania, ćwiczeni


Kurs immersyjny. Gotowy plan szybkiej nauki mówienia po angielsku dla samouków z opieką i wsparciem lektora.

Zanim zaczniesz przeczytaj jak nauczamy konwersacji i dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Poznaj zasady, które w praktyce przyśpieszają prędkość mówienia, pewność oraz polepszają wymowę i rozumienie. I co ważne zaczynasz w końcu myśleć i mówić po angielsku.


Język angielski w gastronomi Intensive Business English Kurs dla logistyków Angielski dla opiekunów osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy