Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Kurs immersyjny. Gotowy plan szybkiej nauki mówienia po angielsku dla samouków z opieką i wsparciem lektora.


Kurs immersyjny. Gotowy plan szybkiej nauki mówienia po angielsku dla samouków z opieką i wsparciem lektora.

Cena: 99.00 zł za cały kurs

Kurs immersyjny, czyli zanurzamy Cię w języku angielskim na 40 dni. Gotowy plan szybkiej nauki mówienia po angielsku dla samouków z opieką i wsparciem lektora.

Popraw wreszcie zdolność mówienia po ANGIELSKU. Skróć sobie drogę do opanowania poziomu biegłości językowej poprzez immersję i naśladowanie.

Ucz się naszą metodą, którą z powodzeniem stosujemy już od lat na naszych kursach.

Kurs polecany na szczególnie w przypadku osób wyjeżdżających za granicę: do pracy lub turystycznie.

Dlaczego z nami?

Oferujemy kontakt mailowy z naszym lektorem. Przez te 2 miesiące możesz pisać do swojego lektora jeśli masz problem. Nauczamy od lat osoby z całej Polski i generalnie z całego świata; mamy swoje sprawdzone metody, które stosujemy z ogromnym powodzeniem, stąd też mamy tylu klientów na skype. Jesteśmy autorami popularnych ebooków, licznych materiałów do nauki języka zawodowego, skupiamy się głównie na konwersacjach.

MATERIAŁY PRZEZNACZONE SĄ DLA OSÓB, KTÓRE ZNAJĄ ANGIELSKI NA POZIOMIE A2/ B1 I CHCĄ PRZEJŚĆ DO POZIOMU POZWALAJĄCEGO NA SWOBODNĄ KOMUNIKACJĘ -

Przez 40 dni wypracujesz u sobie akcent, znajomość nowych słów, wyrażeń, płynność oraz pewność w mówieniu.

WYKORZYSTUJĄC NA MAKSA MOŻLIWOŚCI INTERNETU UCZYSZ SIĘ 4 x RAZY SZYBCIEJ. WIEDZIAŁEŚ O TYM?

DLA NAS NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST SŁUCHANIE, BO TO SŁUCHANIE JĘZYKA OBCEGO POBUDZA UCZENIE SIĘ, ZACZYNASZ MÓWIĆ SPONTANICZNIE.

Lekcje przedstawiają ciekawe, aktualne, autentyczne tematy, które szybko ‘’zanurzą’’cię w języku. Oswoisz się z różnymi akcentami po to, abyś lepiej rozumiał drugą osobę.

Poznajesz zasady, które w praktyce przyśpieszają prędkość mówienia, pewność oraz polepszają wymowę i rozumienie. I co ważne zaczynasz w końcu myśleć i mówić po angielsku.

Jak to wygląda?

 • Wykupujesz najpierw kurs.
 • Otrzymujesz ebooka do nauki gramatyki (uczysz się tylko tych konstrukcji, czasów, które potrzebne ci będą w swobodnej komunikacji)
 • Możesz skontaktować się z lektorem jeśli masz pytania. Przerabiasz codziennie 1 lekcję, która znajduje się na platformie. Weekend to okazja do powtórek i sprawdzenia wiedzy. Każdego dnia poświęcasz 30 minut na naukę.
 • Na angielski musisz poświęcić przynajmniej 20-30 minut dziennie, aby umysł przyzwyczaił się do języka obcego, co też pozytywnie wpłynie na przyśpieszenie nauki.
 • W razie pytań kontaktujesz się z nami mailowo.
 • Masz do przerobienia 8 modułów. To wystarczy abyś poczuł duży postęp w mówieniu.

Masz wciąż mało? Możesz korzystać do woli z materiałów dodatkowych. Już ponad 1000 ludzi korzysta z tej platformy.

Czego potrzebujesz?

 • Internetu
 • trochę czasu (najlepiej min 30 minut dziennie dla intensywnej nauki)
 • szklankę wody :)

Poznaj nasze zasady i wskazówki, którymi kierujemy się przy nauczaniu mówienia:

Jeśli posiadasz poziomy A2-B1 możesz śmiało ćwiczyć mówienie bez lektora.

Czas każdej lekcji dla ciebie to 30 minut w ciągu dnia. Reszta materiałów dodatkowych przewiduje różny czas nauki.

Przygotuj się na to, że zanim zaczniesz mówić najpierw musisz posłuchać.

Co 10/15 minut zmień temat na rozmowę. Nie stracisz w ten sposób motywacji do nauki. Ale pamiętaj, że musisz wrócić chociażby dwa razy do tego samego tematu, aby utrwalić na stałe poznane wyrażenia. Od tego mamy weekend :)

Wraz ze zwiększaniem prędkości czytania i jednoczesnego słuchania twoja koncentracja polepsza się!

Skupiaj się na nauce zwrotów.

Na początku twórz proste zdania. Mów powoli i ostrożnie. Umiejętność szybkiego mówienia przyjdzie z czasem naturalnie.

Mów do siebie samego, choćby jedynie w myślach.

Słówka, zwroty, całe zdania wypowiadaj na głos po kilka razy. Ćwiczysz w ten sposób również akcent.

Powtarzaj zdania dokładnie tak jak są zapisane. Nic nie zmieniaj. Nie martw się, że uczysz się tekstu na pamięć. To jest właśnie naturalne absorbowanie informacji poprzez całe zdania, nie pojedyncze wyrazy. Musisz wracać do tekstu, powtarzać go.

Zawsze miej otwarty słownik języka angielskiego online.

Jak uczyć się poprzez imitację? Posłuchaj i korzystaj z techniki podczas tego kursu.

Ekrany z panelu kursuOpinie Klientów

3 lekcje z tymi materiałami dały mi więcej niż nauka w szkołach językowych. Nabrałam większej pewności i więcej mówię po angielsku. Nie wiedziałam, że właśnie tak mogę ćwiczyć mówienie i że mogę robić to samodzielnie. Dużo mówię na głos. Znam więcej wyrażeń stosowanych w języku mówionym, mój zasób słownictwa się polepszył. Materiały są idealne dla samouków.

M. Wojtaszek, grafik


Kursy na zasadzie coachingu to przyszłość. Obecnie programy językowe ... mam wrażenie, że wszystkie są takie same. Warto wypróbować te właśnie kursy oparte na coachingu.

Agata Mruckowska, HR


Jestem lektorem w szkole jezykowej i powiem, że kiedy mam konwersacje korzystam z tych materiałów. Są rewelacyjne. Nie muszę się przygotowywać, bo mam wszystko pięknie podane na tacy. A moi uczniowie uwielbiają lekcje z bazy EPROFESS, bo nie tylko pomagają mówić, ale również rozwijają szare komórki, uczą myślenia, motywują, ogólnie rozwijają nie tylko językowo, ale i intelektualnie i kulturowo.

Paul


Program kursu

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kursów online (FAQ)

Kategorie

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. Darmowe ebooki
 4. Kursy online z certyfikatem
 5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

 1. Intensive Business English
 2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
 5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy