Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku – nowy trend.

Coraz głośniejszy staje się temat symulacji / trenowania rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Każda rozmowa, a zwłaszcza ta po angielsku jest stresująca. Często ludzie rezygnują z ofert pracy, głównie z obawy, że sobie nie poradzę, że nie będą w stanie przejść przez taką rozmowę. Ogromne znaczenie ma tutaj poziom znajomości języka angielskiego. Dużo firm oferuje swoim klientom takie formy szkoleń. Wszystko po to, aby wspomóc karierę zawodową , przedstawić się rekrutującym z jak najlepszej strony. Ale również po to, aby wzmocnić osobowość klienta, poczucie pewności. Takie treningi to również odpowiedź dla ciebie: czy rzeczywiście nadaję się do tego typu rozmów.

Symulacje na pewno przygotowują cię do spotkań z pracodawcami. Spotkanie z osobą odpowiedzialną za przygotowanie nas do takich rozmów to nie tylko zadawanie pytań i opowiadanie o sobie, swoich kwalifikacjach, doświadczeniach. Możesz liczyć na cenne wskazówki dotyczące odpowiednich zachowań. Wiele osób twierdzi, że dzięki takim treningom podczas prawdziwego spotkania czują się pewniej, swobodniej. Stres na pewno odczuwany jest w dużo mniejszym stopniu. Do każdej rozmowy kwalifikacyjnej należy się dobrze przygotować. Warto więc zadbać o swoją wiedzę, warto być lepszym od innych, pokonać tym samym konkurencję. Ceny za godzinę takich szkoleń wahają się od 50 zł do 500 zł. Trening odbywać się może w firmie szkoleniowej, czy ostatnio coraz częściej przez Skype. Wybór odpowiedniej firmy, która przeszkoli cię w tym niełatwym zadaniu należy oczywiście do ciebie. Najważniejsze to mieć w tym wszystkim świadomość, że trening czyni mistrza!

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy