Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Sprzedaż internetowa za granicą – czyli jak zwiększyć zyski?

Czy prowadzisz działalność zajmującą się sprzedażą internetową w Polsce? Może warto by pomyśleć o sprzedaży swoich produktów za granicą? Oczywiście wszystko po to, aby zwiększyć swój zysk i dochód. Większość Polaków zamyka się w tylko w sprzedaży krajowej, obawiając się otworzyć dalej na świat. I tu uważam popełniają błąd. A przecież e-handel międzynarodowy to nic trudnego. Jedyna bariera to tylko komunikatywna znajomość języka angielskiego. Ale przecież dla chcącego nic trudnego.

Sprzedaż i handel w Internecie rozwijają się bardzo szybko zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Internet jest najszybciej rozwijającym się kanałem sprzedaży detalicznej w UE.

Jednakże udana sprzedaż to przede wszystkim znajomość języka angielskiego w e-handlu. Dlaczego warto więc sprzedawać za granicą? Na pewno docierasz do większej liczby kupujących, sprzedajesz po wyższych cenach, to duża oszczędność twoich środków finansowych. Ponadto, dolar i euro zachęcają do sprzedawania. Zyski mogą wzrosnąć o ponad 30%.

Największym zainteresowaniem obcokrajowców cieszą się akcesoria do samochodów, wyroby rzemieślnicze i artystyczne, akcesoria dla dzieci, odzież obuwie i dodatki.

Wiele osób jakie znam, które rozpoczęły sprzedaż międzynarodową i złapały tego bakcyla skupiają się już tylko na świecie, reklamując swoje produkty na stronach zagranicznych.

35-letni Mateusz Z. od ponad roku sprzedaje koszulki sportowe. Obecnie sprzedaż jest na tyle wysoka, że Pan Mateusz skupia się już tylko na klientach zagranicznych. Jak zaczynał? Zaczął od Ebay’a, potem Amazon i obecnie działa na wielu innych aukcjach internetowych. Dyskutuję na forach internetowych, darmowo umieszczam ogłoszenia na różnych portalach, jestem na twitterze, po prostu nie pozwalam o sobie zapomnieć w sieci. Reklama rzecz jasna tu jest najważniejsza. Ważniejsza od znajomości języka – mówi Pan Mateusz. Ale i bez tej znajomości nie mógłbym prowadzić sprzedaży międzynarodowej, zwłaszcza, że ostatnio otrzymałem kilka ciekawych propozycji współpracy od firm zagranicznych. Ostatnio Pan Mateusz bardziej szlifuje swój język. Zakupił nawet ebooka wydawnictwa Eprofess: Angielski dla sprzedających przez internet. To bardzo pomocna publikacja, im więcej wiem tym lepsza sprzedaż – twierdzi Pan Mateusz.

A zatem reasumując. Sprzedaż internetowa zagranicą to tak naprawdę nic trudnego. Wystarczy trochę silnej woli, samozaparcia, no i oczywiście komunikatywnej znajomości języka.

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy