Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Moje dzieci czytają ebooki.

Moje dzieci mają po 11 i 14 lat. W te święta pod choinkę każde z nich dostało czytnik, który wcześniej zamówiłam z Amazona. I wiecie co? Jestem zachwycona tym prezentem, gdyż moje dzieci zaczęły czytać. Wcześniej nie chciały nawet otworzyć książki, bo to za długie, bo to za grube, bo to za gęsto napisane. A teraz aż pochłaniają każdą literę. Ponieważ jestem matką dla której czytanie ma wielką wartość, postanowiłam więc skorzystać z technologii, która w Stanach nie jest już żadną nowością. Będąc w Toronto widziałam wielu ludzi trzymając w dłoniach mały articlescik i czytających w parkach , na dworcach,  supermarketach.

Kiedyś podchodziłam do tego trochę sceptycznie. Ebooki. Nigdy. Moje dzieci muszą czytać z normalnej książki, bez patrzenia w ekran. Ale gdy zobaczyłam czytnik to zmieniłam zdanie niemalże natychmiast. Czytnik to nie komputer. Mały, cienki, przyjemnie się czyta, można mieć w nim setki książek i nie zawadza na półce. Dla mnie i moich dzieci to prawdziwa rewelacja i rewolucja zarazem, większa od posiadania komórki. Myślę, że jeśli dzieci będą posiadały czytniki to na pewno też będą więcej czytały. Same plusy, i jak dla mnie zero minusów. Książki drukowane są ponadto bardzo drogie, a ja ściągam tanie ebooki, nawet te za 1 zł. I tak jeszcze w Polsce trend czytania ebooków jest mniej popularny niż na zachodzie, ale widzę, że to się zmienia. Sama nie czytam ebooków z komputera bo to niszczy wzrok, ale czytnik to fantastyczna rzecz, miła dla oka.

Od kiedy widzę fascynację moich dzieci czytaniem tego co ich naprawdę interesuje będę wszystkim polecała taką inwestycję. A jest to inwestycja w 100% na całe życie. Bo przecież czytanie rozwija, wzbogaca nasz zasób wiedzy, uczy cierpliwości, jest bramą do życiowego sukcesu.

Autor: Emilia Polok

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy