Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Kursy online

Coraz częściej korzystamy z nowoczesnych technologii, nowości w Internecie. Edukacja to nasz główny priorytet. Bez tego ciężko potem o pracę. Coraz więcej mówi się o szkołach, kursach online, samodzielnej nauce przez Internet, które również mogą zapewnić ci dobry start w życiu. E-learning staje się bardzo popularny w Polsce. Często takie kursy mają charakter szybki, intensywny, błyskawiczny. Posiadają różne systemy powtórek, przypominając ci o nauce. Platformy e-learningowe są coraz to bardziej zaawansowane. Dlaczego chętniej korzystamy z tej formy nauki?

Po pierwsze, na pewno kursy online są tańsze od kursów tradycyjnych, tych oferowanych nam w zwykłych szkołach.

Po drugie, duża wygoda. Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko sprawny komputer z dostępem do Internetu, no i oczywiście chęć do nauki. Ponadto, nie tracisz czasu na dojazdy, stanie w korkach. Wiadomo, czas to pieniądz.

Po trzecie, nauka online to naprawdę szybki dostęp do wszystkiego. Kiedyś ciężko było znaleźć tradycyjne materiały do nauki, a dziś jest to często kwestia tylko paru kliknięć. Obecnie wiedza jest dużo bardziej dostępna i to jest wielkim plusem.

Pracodawcy również zaczynają doceniać certyfikaty zdobyte na kursach internetowych. Sami też promują nowatorski model kształcenia.

Najbardziej poszukujemy kursów online do nauki języka angielskiego, z zakresu zarządzania i sprzedaży oraz marketingu. Coraz więcej osób w wieku od 20 do 45 lat korzysta z tej formy nauki. Nie ważne ilu jest sceptyków, ilu zwolenników. Bardziej zaczyna się doceniać korzyści płynące z nauki online, niż z nauki tradycyjnej. Dlatego też częściej wybiera się to, co ma związek z Internetem. Nauka przez e-learning to bez wątpienia jedna z najlepszych inwestycji w twoją karierę zawodową.

Ewa Sachocka

Kategorie

  1. Język angielski
  2. Język niemiecki
  3. Darmowe ebooki
  4. Kursy online z certyfikatem
  5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

  1. Intensive Business English
  2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
  3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
  4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
  5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy