Wydawnictwo Językowe i Specjalistyczne

Praca kariera edukacja

Jak przeżyć rozmowę kwalifikacyjną po angielsku?

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku jest prawdopodobnie dla ciebie najtrudniejszą rozmową jaką musisz przejść, aby dostać pracę. Zwłaszcza gdy język angielski nie jest twoją mocną stroną, albo może nie czujesz się pewny w mówieniu po angielsku. Oto kilka rad jak dobrze wypaść na takiej rozmowie i pokazać się jako idealny kandydat na stanowisko o które się starasz.

Na dzień dobry dowiedz się z kim jesteś umówiony na rozmowę kwalifikacyjną, najlepiej z imienia i nazwiska.

"My name's Adam Brown. I've come for an interview with the manager Mr Smith at 3 o'clock").

Zabierz ze sobą twoje CV, referencje. Być może osoba rekrutująca nie ma przy sobie twoich dokumentów.

Używaj wyrażeń typu: “When I start the job …” lub “When I begin working with you ...”.

Przygotuj ze sobą listę pytań, które zadasz osobie rekrutującej. Jeśli chodzi o twoją osobowość oto lista cech, które często bardziej od doświadczenia rekruterzy najczęściej szukają u swoich przyszłych pracodawców.

 1. Hard worker
 2. Team player
 3. Communication skills
 4. Flexible
 5. Friendly and fun
 6. Honest
 7. Business-minded

Patrz osobie rekrutującej na usta, aby lepiej zrozumieć co do ciebie mówi. Uważne przyglądanie się rozmówcy pomoże ci w większym stopniu zrozumieć jego mowę.

Przygotuj sobie listę słów w języku angielskim związanych z pracą o którą się ubiegasz. Na pewno wykorzystasz je na rozmowie kwalifikacyjnej, a ponadto będziesz mógł pochwalić się językiem angielskim zawodowym.

Pamiętaj, rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym jest na pewno bardziej stresująca i to od ciebie zależy jak dobrze się do niej przygotujesz. A dobre przygotowanie to już większa połowa twojego sukcesu.

Kategorie

 1. Język angielski
 2. Język niemiecki
 3. Darmowe ebooki
 4. Kursy online z certyfikatem
 5. Szkoła

Akceptujemy płatności.pl

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Angielski przez skype

Bestsellery

 1. Intensive Business English
 2. Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą po Angielsku
 3. Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim
 4. Biznesowe słownictwo i formuły konwersacyjne po angielsku
 5. Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku

Klienci o Nas

Dziękuję za nadesłaną książkę. Jestem osobą świeżo po studiach z zaawansowaną znajomością języka angielskiego, która aktywnie rozpoczęła poszukiwanie pracy. Jestem niemal pewna, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej padną pytania w języku angielskim, dlatego bardzo zaciekawiła mnie państwa publikacja. Otrzymany e-book jest ciekawie skomponowany, np. rewelacyjny jest pomysł z lista najpotrzebniejszych czasowników (oczywiście znanych), ale użytych w kontekście możliwej rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Bardzo podoba mi się także zestawienie cech charakteru i oczywiście lista pytań, które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że taki układ książki porządkuje słownictwo i pozwala na inteligentne i konstruktywne odpowiedzi.
Anna Kaczór.

"Najlepsze rozwiązanie pod słońcem jak zostaje Ci jeden dzień do rozmowy a z językiem nie miało się do czynienia 10 lat!!! Dziękuję! Wszytsko co tu znalazłam było na rozmowie!!!Teraz proszę trzymać za mnie kciuki."
Karolina Olszewska

Myślę, że wydawnictwo wyróżnia nie tylko cena proponowanych ebooków, ale i sposób w jaki autorzy docierają do czytelnika. Podoba mi się iż książki napisane są prostym, zrozumiałym językiem, a ponadto bardzo przykuwają uwagę i sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem.
Hania, nauczyciel, lat 30

Publikacje związane z językiem specjalistycznym są bardzo drogie. Brakuje więc książek o podobnej tematyce i w przystępnej cenie. Dlatego nie żałuję zakupionych przeze mnie ebooków. Są bardzo przydatne. Dużo wykorzystuje ich w szkole. Czekam na więcej takich publikacji.
Monika, studentka, lat 22

Te książki są tak naprawdę inne niż wszystkie: konkretne i bardzo praktyczne. Napewno będą przydatne w szkole, pracy, czy na studiach. Te książki rewelacyjnie uświadamiają jak szybko nauczyć się angielskiego, a przy tym nie wpaść w nieprzyjemną rutynę. Książki są godne polecenia:)
Mirek, księgowy, lat 38

Zakupiłam wszystkie ebooki i z każdych korzystam w wolnych chwilach w pracy. Uczę się z nich "jednym tchem". Książki poleciłam znajomym.
Maja, 30 lat, przedstawiciel handlowy

Treść zawarta w książkach łatwo wpada w pamięć. Same ebooki podsuwają dobre pomysły na naukę.
Marcin Ł., 29 lat, budowlaniec


Partnerzy